HTML

Major Soccer League

Az amerikai labdarúgó bajnokság folyamatosan frissülő hírei, streamek és torrentek az aktuális meccsekhez.

Friss topikok

Linkblog

Címlap Csapatok

Az Everton tizenegyesekkel verte meg az MLS-válogatottat

2009.07.30. 12:39 karajjj

Az angol élvonalbeli Everton 1–1 után tizenegyesekkel győzte le az észak-amerikai profi futball-liga (MLS) All Star-csapatát a Sandyben megrendezett felkészülési mérkőzésen.

A mérkőzés legjobbja az Everton amerikai kapusa, Tim Howard volt, aki remekül védett a rendes játékidőben is, majd megfogott három tizenegyest.

A liverpooliak a 12. percben óriási védelmi hiba után Saha góljával szereztek vezetést, az MLS-csapat a 26. percben Brad Davis találatával egalizált.

Remek pörgős meccs volt, bár a ligaválogatott játékosain látszott, hogy nem igazán értik meg egymás szándékát, végül összerázódtak és méltó elenfelei voltak az angoloknak.

MLS All Stars–Everton 1–1, 11-esekkel 3–4